simbol

Datum Opis Informacije in prijave

Druge informacije in novice

ODPOVED IZLETA »Velikonočni otoki«

Zaradi, še vedno neugodnih, epidemioloških razmer odpovedujemo štiri dnevni planinski izlet »VELIKONOČNI OTOKI – KORNAT« v času od 2. do 5. aprila 2021.

Če bodo razmere dopuščale, bomo v septembru izvedli pet dnevni planinski izlet »PO OTOKU LASTOVO«.

Programi izletov 2021
PD Iskra Kranj Mladinski odsek PD Kranj

Članarina 2021
Članarina za leto 2021 ostaja enaka kot v letu 2020. Planinska članarina je veljavna do 31. januarja naslednje leto.

Plačilo članarine je možno v društveni pisarni v času uradnih ur ali na portalu PZS preko spleta s plačilnimi karticami na spletni strani PZS.
Pri plačilu preko spleta ni društvenega popusta, poleg tega je potrebno plačati še strošek dostave 2 €.

Višina članarine za leto 2021 je v prilogi.
Članarine 2021

Društvena pisarna ponovno odpira svoja vrata od srede, 13. januarja 2021 dalje.

Pisarna bo odprta ob sredah od 17.00 do 18.00 ure, tako kot ste navajeni od prej.

V tem času lahko plačate članarino za leto 2021, vendar le ob upoštevanju vseh ukrepov za preprečevanje širjenja okužbe s korona virusom (obvezno nošenje maske, varnostna razdalja in razkuževanje rok), ter ob predhodni najavi
pri Olgi Pavlin, tel.: 031 882 671 in Rozaliji Rajgelj, tel.: 031 392 766.
Če je le možno pripravite točen znesek.

POSEBNA OBVESTILA

Ponovno odprtje Planinskega Doma Čemšenik

Planinski Dom Čemšenik je za obiskovalce ponovno odprt v omejenem obsegu

od 1. februarja 2021 dalje ob sobotah, nedeljah in praznikih.

V tem času je potrebno spoštovati vse veljavne ukrepe NIJZ. Dovoljen je osebni prevzem zapakirane hrane in pijače, obvezna je uporaba maske in zagotavljanje medsebojne razdalje.

Pri uživanju hrane in pijače ni dovoljena uporaba miz in klopi v okolici koče, prav tako ni dovoljena uporaba sanitarij v koči.

Upoštevajte veljavne ukrepe, ostanite zdravi in srečno na vseh poteh.

Avtobusni izleti v organizaciji društva so do nadaljnega

odpovedani.

Zgibanka PZS »ODGOVORNO in VARNO ČEZ PLANINSKE PAŠNIKE«

V Sloveniji je veliko planinskih poti, ki vodijo čez planinske pašnike, zato je PZS izdala zgibanko »Odgovorno in varno čez planinske pašnike« in izdelala ustrezno opozorilno tablo za Slovenijo.

PZS priporoča, da se planinske poti umaknejo s planinskih pašnikov, če je to mogoče. Če to ni mogoče, pa se namestijo table z ustreznimi navodili.

Kako pravilno in varno prečkati poti čez planinske pašnike, si lahko ogledate v

priloženi zgibanki. >>

tabla

Donacija dela dohodnine PD Iskra Kranj Podrobne informacije o namenitvi dela dohodnine Planinskemu društvu Iskra Kranj

Obrazec za namenitev dela dohodnine za donacije
Popusti članom PZS 2021 Seznam ponudnikov pri katerih lahko člani uveljavljajo popust pri nakupu izdelkov ali storitev
Vabilo na izlete vsem planincem! Na vse izlete in prireditve našega društva ste vedno lepo vabljeni tudi planinci oz. člani PZS, ki niste člani PD Iskra Kranj
Prejemanje informacij Prijava (odjava) na prejemanje društvenih novic/obvestil/objav preko e-pošte na elektronski naslov: pd.iskra.kranj@gmail.com ali pdiskrakranj@pzs.si
Spletna stran - prispevki članov! Pozivamo člane našega društva, da aktivno sodelujete pri soustvarjanju naše spletne strani. Svoje prispevke v obliki fotografij in spisov z izletov ali pa predlogov za izlete pošljite na naš elektronski naslov ali pa jih oddajte vodnikom.
Informacije in promocijske akcije PZS Vabilo k včlanitvi v Planinsko zvezo Slovenije - zloženka Dobrodošli v dobri družbi SMS donacija za planinske poti Droben prispevek, markanten vtis

simbol