simbol

Prihodnji izleti in dogodki v organizaciji PD Iskra Kranj

Datum Opis Informacije in prijave
17. - 21. september 5-dnevno planinarjenje po otoku Lastovo.

Vsa razpisana mesta za izlet na Lastovo so trenutno zasedena.

Vse, ki bi se želeli vpisati na 'čakalno listo' (možnost udeležbe na izletu v primeru odpovedi prijavljene osebe), lahko to naredite pri agenciji Levanta do izteka razpisnega roka (sreda 21.04.2021).

Glede možnosti udeležbe boste obveščeni pred izvedbo izleta.
Lastovo

Razpis

Podrobne informacije

Druge informacije in novice

v Prispevkih
Spominska plaketa
Spominska plaketa PZS Petru Globočniku ob 80-letnici

Člane PD Iskra Kranj vabimo, da se prijavijo na usposabljanje

VARUH GORSKE NARAVE

Teoretični del: 22. in 23. aprila, 6. in 7. maja ter 20. in 21 maja preko spletne povezave Zoom.

Terenski del: 5. in 6. junij v Aljaževem domu v Vratih.

Cena tečaja: 40 Eur, ki jo za dva člana plača društvo.

Prijave: do 20.aprila 2021 sprejema Milena Pavlin na e-mail: milen4@siol.net

Več informacij je v priloženem razpisu Komisije za varstvo gorske narave pri PZS.

Razpis

Programi izletov 2021
PD Iskra Kranj Mladinski odsek PD Kranj

Članarina 2021
Članarine 2021

Društvena pisarna ponovno odpira svoja vrata od srede, 13. januarja 2021 dalje.

Pisarna bo odprta ob sredah od 17.00 do 18.00 ure, tako kot ste navajeni od prej.

V tem času lahko plačate članarino za leto 2021, vendar le ob upoštevanju vseh ukrepov za preprečevanje širjenja okužbe s korona virusom (obvezno nošenje maske, varnostna razdalja in razkuževanje rok), ter ob predhodni najavi
pri Olgi Pavlin, tel.: 031 882 671 in Rozaliji Rajgelj, tel.: 031 392 766.
Če je le možno pripravite točen znesek.

POSEBNA OBVESTILA

Avtobusni izleti v organizaciji društva so do nadaljnega

odpovedani.

Zgibanka PZS »ODGOVORNO in VARNO ČEZ PLANINSKE PAŠNIKE«

V Sloveniji je veliko planinskih poti, ki vodijo čez planinske pašnike, zato je PZS izdala zgibanko »Odgovorno in varno čez planinske pašnike« in izdelala ustrezno opozorilno tablo za Slovenijo.

PZS priporoča, da se planinske poti umaknejo s planinskih pašnikov, če je to mogoče. Če to ni mogoče, pa se namestijo table z ustreznimi navodili.

Kako pravilno in varno prečkati poti čez planinske pašnike, si lahko ogledate v

priloženi zgibanki. >>

tabla

Donacija dela dohodnine PD Iskra Kranj Podrobne informacije o namenitvi dela dohodnine Planinskemu društvu Iskra Kranj

Obrazec za namenitev dela dohodnine za donacije
Popusti članom PZS 2021 Seznam ponudnikov pri katerih lahko člani uveljavljajo popust pri nakupu izdelkov ali storitev
Vabilo na izlete vsem planincem! Na vse izlete in prireditve našega društva ste vedno lepo vabljeni tudi planinci oz. člani PZS, ki niste člani PD Iskra Kranj
Prejemanje informacij Prijava (odjava) na prejemanje društvenih novic/obvestil/objav preko e-pošte na elektronski naslov: pd.iskra.kranj@gmail.com ali pdiskrakranj@pzs.si
Spletna stran - prispevki članov! Pozivamo člane našega društva, da aktivno sodelujete pri soustvarjanju naše spletne strani. Svoje prispevke v obliki fotografij in spisov z izletov ali pa predlogov za izlete pošljite na naš elektronski naslov ali pa jih oddajte vodnikom.
Informacije in promocijske akcije PZS Vabilo k včlanitvi v Planinsko zvezo Slovenije - zloženka Dobrodošli v dobri družbi SMS donacija za planinske poti Droben prispevek, markanten vtis

simbol