simbol

Datum Opis Informacije in prijave

POSEBNO OBVESTILO

ODPOVED IZLETOV IN DOGODKOV

Odpovedani so naslednji izleti v organizaciji PD Is kra Kranj:
  1. Velikonočni otoki - planiran za 10. - 13. aprila 2020
    V kolikor bo možno, bomo izlet izpeljali v jesenskem terminu. Vsem, ki ste že vplačali akontacijo bo ta tudi vrnjena, o načinu vračila vas bomo tudi obvestili.
  2. Tečaj za gorske stražarje (v organizaciji PZS) - planiran za 18. april
    Tečaj je prestavljen za nedoločen čas. O novem terminu boste pravočasno obveščeni.

ZAPRTJE DOMA ČEMŠENIK

Planinski dom Čemšenik je zaprt do preklica.

Dne 16.3.2020 je Vlada RS poostrila ukrepe za zajezitev koronavirusa. V odloku, ki velja do preklica, je navedena prepoved obratovanja tudi za vse planinske koče.

Planinski pozdrav - in ostanite zdravi!

V prilogi sta Odlok vlade in sporočilo PZS.

Odlok vlade

Sporočilo PZS

ZAPRTJE PISARNE PD ISKRA KRANJ

Društvena pisarna je zaradi povečane nevarnosti okužbe z Corona virusom

do preklica ZAPRTA !

Posebno obvestilo obiskovalcem gora!

PZS poziva vse obiskovalce gora, naj se glede na trenutne razmere aktivnostim v gorah odpovejo, razen lažjih sprehodov v bližini doma, v družbi domačih.
Za preprečitev širjenja novega koronavirusa bomo največ naredili, če ostanemo doma - gore nas bodo počakale, planinske koče pa so tudi do nadaljnjega zaprle svoja vrata.
Ne izpostavljajmo se po nepotrebnem v gorah, da ne bo to botrovalo nesrečam in še dodatni obremenjenosti tako reševalnega kot medicinskega osebja.

Podrobnejše informacije na:

spletni strani PZS >>>

25. - 28. junija BOSNA 2020 - Piramide, po poteh okupiranega Sarajeva. Sarajevo

Razpis

Prijavnica
03. - 12. julija V sodelovanju z agencijo Experience vas vabimo na izlet v Romunijo, skrivnostno deželo vzhodne Evrope.

Med bolj znane romunske znamenitosti spadajo grof Drakula, številni gradovi in srednjeveška mesta, prelaz Transfagarašan in divja narava Krpatov z bogato floro in favno...
Romunija

Razpis

Prijavnica

Program prireditev 2020 Članarine 2020

Druge informacije in novice

Donacija dela dohodnine PD Iskra Kranj Podrobne informacije o namenitvi dela dohodnine Planinskemu društvu Iskra Kranj

Obrazec za namenitev dela dohodnine za donacije
Popusti članom PZS 2020 Seznam ponudnikov pri katerih lahko člani uveljavljajo popust pri nakupu izdelkov ali storitev
Vabilo na izlete vsem planincem! Na vse izlete in prireditve našega društva ste vedno lepo vabljeni tudi planinci oz. člani PZS, ki niste člani PD Iskra Kranj
Prejemanje informacij Prijava (odjava) na prejemanje društvenih novic/obvestil/objav preko e-pošte na elektronski naslov: pd.iskra.kranj@gmail.com ali pdiskrakranj@pzs.si
Spletna stran - prispevki članov! Pozivamo člane našega društva, da aktivno sodelujete pri soustvarjanju naše spletne strani. Svoje prispevke v obliki fotografij in spisov z izletov ali pa predlogov za izlete pošljite na naš elektronski naslov ali pa jih oddajte vodnikom.
Informacije in promocijske akcije PZS Vabilo k včlanitvi v Planinsko zvezo Slovenije - zloženka Dobrodošli v dobri družbi SMS donacija za planinske poti Droben prispevek, markanten vtis

simbol