simbol

POSEBNA OBVESTILA

Donacija dohodnine PD ISKRA KRANJ

Dragi prijatelji,

Planinsko društvo Iskra Kranj tudi letos vabi člane, nečlane in simpatizerje društva, da našemu društvu donirate del dohodnine.
V kolikor se boste odločili za donacijo, si v prilogi poglejte podrobna navodila. Iskrena zahvala vsem, ki ste donacijo namenili našemu društvu že v preteklem letu. Pazite nase in na svoje najbližje, ter ostanite zdravi.

Prilogi:

Navodila za namenitev dohodnine

Obrazec za namenitev dohodnine

Dom Čemšenik

je zaradi preprečevanje širjenja okužbe s korona virusom do nadaljnega

ZAPRT za vse obiskovalce.

_______________________________________________________________________
Zaradi novo sprejetih vladnih ukrepov in zaradi preprečevanja širjenja okužbe s korona virusom je

Društvena pisarna

od 16.10.2020 do sprostitve ukrepov zaprta za vse obiskovalce.

Srečno in ostanite zdravi. _______________________________________________________________________

Avtobusni izleti v organizaciji društva so do nadaljnega

odpovedani.

Zgibanka PZS »ODGOVORNO in VARNO ČEZ PLANINSKE PAŠNIKE«

V Sloveniji je veliko planinskih poti, ki vodijo čez planinske pašnike, zato je PZS izdala zgibanko »Odgovorno in varno čez planinske pašnike« in izdelala ustrezno opozorilno tablo za Slovenijo.

PZS priporoča, da se planinske poti umaknejo s planinskih pašnikov, če je to mogoče. Če to ni mogoče, pa se namestijo table z ustreznimi navodili.

Kako pravilno in varno prečkati poti čez planinske pašnike, si lahko ogledate v

priloženi zgibanki. >>

tabla

Program prireditev 2020 Članarine 2020
Donacija dela dohodnine PD Iskra Kranj Podrobne informacije o namenitvi dela dohodnine Planinskemu društvu Iskra Kranj

Obrazec za namenitev dela dohodnine za donacije
Popusti članom PZS 2020 Seznam ponudnikov pri katerih lahko člani uveljavljajo popust pri nakupu izdelkov ali storitev
Vabilo na izlete vsem planincem! Na vse izlete in prireditve našega društva ste vedno lepo vabljeni tudi planinci oz. člani PZS, ki niste člani PD Iskra Kranj
Prejemanje informacij Prijava (odjava) na prejemanje društvenih novic/obvestil/objav preko e-pošte na elektronski naslov: pd.iskra.kranj@gmail.com ali pdiskrakranj@pzs.si
Spletna stran - prispevki članov! Pozivamo člane našega društva, da aktivno sodelujete pri soustvarjanju naše spletne strani. Svoje prispevke v obliki fotografij in spisov z izletov ali pa predlogov za izlete pošljite na naš elektronski naslov ali pa jih oddajte vodnikom.
Informacije in promocijske akcije PZS Vabilo k včlanitvi v Planinsko zvezo Slovenije - zloženka Dobrodošli v dobri družbi SMS donacija za planinske poti Droben prispevek, markanten vtis

simbol