radio_gorenc

Radio GORENC je v mesecu maju 2018 namenilo štirinajst dni pohodništvu, predstavitvi koč na planinah po Slovenijni in spodbujanju poslušalcev k obisku planin.

V ta namen je tudi naše planinsko društvo sodelovalo z oglasom o Planinskem domu Čemšenik.

Oglas je bil objavljen na radiu Gorenc od 17. maja do vključno 27. maja.

Na naši spletni strani pa si ga lahko predvajate tukaj >>>

Rado Gabrovec

V hribe tudi z najmlajšimi

Še na začetku leta ni bilo videti možnosti vključevanja najmlajših, predšolskih in šolskih otrok, planincev... >>>

PD_Krize

Predstavnika PD Iskra Kranj na Zboru članov PD Križe 2018

V soboto, 3. marca  sva se Miha Mrak in Rado Gabrovec, kot povabljena gosta udeležila Zbora članov PD Križe.

Zbrali smo se v kulturnem domu v Križah >>>

Korak v hrib varnejši z vodnikom

23. februarja je bil v Kranjskih novicah objavljen članek »Korak v hrib varnejši z vodnikom«, v katerem je novinarka Gorenjskega Glasa, Suzana P. Kovačič, predstavila delovanje našega planinskega društva.

Celoten članek si lahko preberete v prilogi >>>.

Cemsenik

Sivestrovanje v Domu na Čemšeniku

Tako kot že v preteklih letih, smo tudi lani silvestrsko noč preživeli v planinskem domu na Čemšeniku >>>

obcni_zbor